wtorek, 26 czerwca 2012

Bohaterowie oraz taki króciutki wstępik

Hello ! Witam was drodzy Directioners ! To mój drugi blog.
A oto nasi bohaterowie:

Torres (Tori) Margaret Melington (16 l.)  - śmiała, zabawna i zwariowana. Jest dziewczyną o naturze pełnej życia. Nie jest po uszy oszalała na punkcie One Direction, w przeciwieństwie do Justina Biebera. Natomiast jej przyjaciółka Pattie  odwrotnie . Słucha dla siebie.  Kocha wygłupy oraz drażnienie się z przyjaciółmi. Kiedy tata zaciągnie ją do Londynu, będzie miała nie lada życie. 

Niall Horan (19 l.)  - 1/5 One Direction. Chętny do żartów i wygłupów chłopak. Jest on wprost zabójczy pod względem swoich tekstów. Lubi jeść i to w wielkich ilościach.  Pozna Tori w dziwny sposób, jednak co dalej, dowiecie się później. 

Harry Styles (18 l.)  - kolejna 1/5 One Direction w tym najlepszy głos w zespole (nie obrażając pozostałej 4/5 boybandu). Jest to "najbardziej zdemoralizowany" członek zespołu, choć jest najmłodszy ma najpotężniejszy głos. Polubi szczerze Tori.

Louis Tomlinson (21 l.)  - kolejna 1/5 zespołu. Najbardziej infantylny z całego One Direction. Obecnie mógłby wiekami opowiadać żarty i się wygłupiać. Boi się gołębi ,ale w dziwny sposób jest w posiadaniu gołębia Kevina. Kocha szelki. 


Zayn Malik (20 l.) - 1/5 1D. Jest szczery i oddany swoim przyjaciołom, dla których by zrobił wszystko co w jego mocy. Potrafi się wygłupiać, ale częściej jest poważny. Jest najprzystojniejszy z zespołu, co sprawia że fanki często mdleją z wrażenia. Tajemniczy i zrównoważony - to czyni jego świat idealnym.

Liam Payne (19 l.) - 1/5 kapeli. Choć jest człowiekiem poważnym potrafi się zabawić. Jako jedyny z zespołu jest ogarnięty. Chłopcy nazywają go tatusiem, iż on najczęściej za wszystkich decyduje i jest opiekuńczy wobec nich. Jest to osoba której można się wypłakać na ramieniu, zawsze cię wysłucha i znajdzie lek na wszystko. Ma strach przed łyżeczkami.


Dane Melington (35 l.) - ojciec Tori i Lily. Kiedyś menadżer The Wanted, dziś menadżer One Direction w Londynie. Nie bywa prawie w domu w Anglii, najczęściej pracuje do późna, przez co ma mało czasu dla córki. 

Patricia (Pattie)  O'Donell (17 l.) - przyjaciółka Tori, najlepsza. Są niemalże nierozłączne. Co to "niemalże" oznacza? Otóż Tori musiała wyjechać do Londynu. Dziewczyny znają się od urodzenia. Pattie jest w przeciwieństwie do Tori dosyć rozsądną dziewczyną, dzięki czemu przyjaciółki doskonale się dopełniają. 


~ I inni ~-----------------------------------------------------------
No to by było chyba na tyle. Bayo ;***4 komentarze:

Ffragolla pisze...

Zapowiada się ciekawie;d czekam na kolejne;d

http://urealizbe.blogspot.com/

Anonimowy pisze...

Ciekawy pomysł z gifami ^_^

Anonimowy pisze...

" Zayn Malik (...) jest najprzystojniejszy z zespołu (...) " hehe już cię kocham <3 !!!

Anonimowy pisze...

Jak ma na imię bohaterka ???